,

A101 1 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 1 Eylül – 7 Eylül aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

A101 1 Eylül – 7 Eylül aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Eylül ayının gelmesiyle birlikte marketler arasında indirim yarışı daha da kızışmaya başlamıştır. Özellikle tatil dönüşü olması, okul sezonunun başlamış olması ihtiyaçların artmış olmasına neden olmuş ve insanların alışveriş ihtiyaçlarını kendi marketlerinde, mağazalarında gidermelerini isteyen marketler çeşitli kampanyalar yaparak indirimli ürünler listelemeye başlamıştır. Sık takip edilen aktüel ürünler listesi hazırlayan marketlerin başında gelen A101 ise tam bu döneme denk gelen 1 Eylül 2016 indirimli ürünler listesini yayınlamıştır.

A101 marketleri tarafından yayınlanan aktüel ürünler listesine baktığımızda ilk olarak karşımıza sıkça indirimli ürünler listesinde yer alan bir ürün çıkıyor. A101 tarafından Piranha markasıyla yapılan anlaşmaya bağlı olarak satışa sunulan Piranha 7” Tablet 129 TL’den 1 Eylül 2016 tarihinde A101 marketlerindeki ilgili reyonlarda yerini alacaktır. Okulların açılmasıyla beraber öğrencilerin, ödev yapmak, dosya paylaşımı yapmak için sıkça ihtiyaç duyacakları ürünlerin başında gelen USB Bellek çift girişli olan modeliyle Hi-Level markasıyla 16 GB olarak 12,95 TL gibi çok uygun bir fiyata satışa sunulmuştur. Ofislerin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan ofis koltukları seçenekleri günümüzde imalat teknolojisinin, tasarım teknolojisinin gelişmesine bağlı olarak çok farklı türlerde kendisini göstermektedir. Fakat başlangıç aşamasında insanların ofis açarken maliyetleri yüksek olan ürünler yerine ekonomik, aktüel ürünler tercih etmek istemeleri çok normaldir. Rapido markasının A101 marketleri ile yapmış olduğu indirim anlaşması neticesinde 1 Eylül 2016 tarihinde A101 marketlerinde Rapido ofis koltuğu şık tasarımıyla ve kalitesiyle birlikte çok uygun fiyata 115 TL’ye satışa sunulacaktır.

Okul sezonunda çocukların odalarında büyük bir ihtiyaç olan ve kitapların depolanması açısından son derece işlevsel çözümler sunan 5 raflı arkalıklı kitaplık ise 49,95 TL gibi çok ucuz bir fiyata indirimli ürünler listesinde yerini almıştır. Bu ürünü özel imalat yapan bir mobilyacıya, marangoza yaptırmak isteseniz aynı ölçülerle aynı malzeme kalitesiyle çok farklı fiyatlar alacağınız kesindir. A101 şubelerinde yapılan indirimlerde kırtasiye ürünlerine de yer verilmiştir. Kalemler, silgiler, defterler, dosyalar, panolar A101 aktüel ürünler listesinde sınırlı sayıdaki stoklarla müşterilerini beklemektedir.

#1 A101 1 Eylül Aktüel Ürünler Katalogu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

A101 25 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 8 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu