,

Akbank Serbest Hesap ile %13 Faiz İmkanı

Akbanklılara muhteşem bir faiz oranı daha, akbank serbest hesabı olanlar vade beklemeden paralarını yatırıp yüksek faiz oranlarından yararlanabiliyor.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Akbanklılara muhteşem bir faiz oranı daha, akbank serbest hesabı olanlar vade beklemeden paralarını yatırıp yüksek faiz oranlarından yararlanabiliyor. Akbank Müşterileri artık Akbabank Direkt Serbest Hesap sahibi olarak anında 1.000 TL ve üzerine %13​ tanışma faiz oranlarının tadını doyası çıkartıyor. Vade beklemeden istediğiniz zaman paranızı yatırıp çekebilme imkanıda akbank direkt serbest hesapta.

Akbank Direkt Hesap ile; Ne kadar paraya Ne kadar Faiz geleceğini hesaplamak çok kolay. Akbankın resmi sitesinde bulunan Akbank Direkt Serbest Hesap Getiri Hesaplama yeri ile bütçenizi seçip aylık veya günlük ne kadar faiz geleceğini hesaplayabilirsiniz.

  • 1.000 TL ve üzeri birikimlerinizi her zaman iyi faiz oranlarıyla değerlendirirsiniz.
  • Vade beklemenize gün sayfamanıza gerek kalmadı. Günlük faiz kazandıran hesabınıza, istediğiniz para ekleyip çekebilirsiniz.
  • Para eklediğinizde hemen faiz kazanmaya başlar, çektiğinizde faiz kaybı yaşamazsınız.​
  • Başka bir hesaba ihtiyaç duymadan istediğiniz bankaya havale ve EFT yapma imkanı.
  • ilk hesap açılışınızda birikimlerinizi %13 tanışma faizi ile karşılaşabilirsiniz. Tanışma faizi olarak belirlenen 90 günlük süre geçerli olacaktır. Bu süre sonrasında liste faiz oranları üzerinden faiz elde edebilirsiniz.

Akbank Direkt Serbest Hesap, Akbank Direkt’te hizmetinizde!

  • Akbank Direkt İnternet ve Mobil uygulaması ile hızlıca para transferi ile hesabınıza para ekleyip dilediğiniz zaman çekme imkanına sahipsiniz.
  • Dilerseniz en yakın Akbank şubesinden de hemen hesabınızı açabilirsiniz, hesap açım sonrası istediğiniz miktarı yatırıp. Dilerseniz şubelerimizden hesabınızı kapatarak paranızı nakit olarak çekebilirsiniz.​​​
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Şimdi Axessli olun 400 TL chip-para Kazanın!

Şimdi Axessli olun 400 TL chip-para Kazanın!

Doğalgaz Faturası Ödemelerine Ücretsiz 3 taksit Sırsatı

Doğalgaz Faturası Ödemelerine Ücretsiz 3 taksit Fırsatı