,

BİM 13 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 13 Kasım – 19 Kasım aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bim 13 Kasım – 19 Kasım aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

13 Kasım 2015 BİM Aktüel Katalogu yayınlandı.Biz de sizin için öne çıkan ürünleri belirledik ve ön bir inceleme yaptık.Detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

BİM Aktüel Ürünler dikkatimizi çeken ve öne çıkan başlıklar aşağıdaki gibidir;

Su Isıtıcısı – Marka : VESTEL

Türk firmalarından kalitesiyle ön planda olan VESTEL ürünün su ısıtıcısı sadece 59,60 TL BİM marketlerde Cuma gününden itibaren yer alacaktır.Kış aylarının gelmesiyle beraber su ısıtıcısının hayatımızdaki yeri artmıştır.Bu ürün her hangi bir delinme ve patlamaya karşı dayanıklıdır.Güvenle kullanabilirsiniz.

Porselen Yemek Takımı – 24 Parça

Bu ürün markasını resimden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.Fiyatına gelecek olursak 52,50 TL uygun bir fiyatı mevcuttur.Tamamı ile orijinal bir üründür.Ürünün markası her ne kadar bilindik bir marka olmasa da gerçekten uygun fiyatı ile tercih edebilirsiniz.

Kahve Cezvesi ( Elektrikli )

Kahve yapmak günümüzde her şeyin kolaylaşmasıyla beraber daha da kolay bir hal almaya başladı.Şimdi ev hanımları diyecek bu iş zaten kolay daha nasıl kolaylaşabilir?

Hemen cevaplayalım öyle ise ; İnsanlar yoğun iş temposunda bazen kahve yapmaya bile fırsat bulamıyorlar maalesef , hal böyle olunca elektrikli kahve cezvesi bu durumda imdadımıza yetişiyor diyebiliriz.Ürün kolay ve kullanışlıdır.Fiyatı ise 22,50 TL’dir.Ürünün fiyatı cazip ve elektriği fazla tüketmediğinden eğer gerçekten ihtiyacınız var ise kaçırmamanızı öneriyoruz.

Ütü Masası – 42,50 TL

Ütü hayatımızda olmazsa olmazlardan.Durum böyle olunca ütü yapan kişiler masalarına da önem vermeleri gerekiyor.Eğer gerçekten eski ve kalitesiz bir ütü masasınız var ise bu ürünü almanız sizin açınızdan iyi bir fırsat olacaktır.

Termal Mest – 25 TL

Mest genellikle dedelerimizin kullandığı bir ürün olarak sizin aklınızda çağrışmış olabilir.Bu ürün artık ayaklarınızı çok daha sıcak tutacağa benziyor.Sebebi ise içindeki termal sıcaklık sistemi , bu sistem sayesinde artık ayaklarınız kesinlikle üşümeyecek.25 TL cazip fiyatı ise tahminimizce firma ile BİM arasında bir anlaşma yapılmışa benziyor.Çünkü ürün internette veya başka bir mağazada gördüğümüzde çok yüksek meblağlar isteniyor.

Cam Saklama Kabı ( 3’lü )

Cam olması sebebiyle ürünleriniz kesinlikle bozulmaz.Plastik ürünler içine koyacağınız ürünlere kimyasal zarar vermekte ve sağlığınızı riske atmaktasınız.Bu ürün ise tam size göre çünkü; ürün kesinlikle içine koyduğunuz yiyeceklere veya aklınıza gelebilecek başka bir materyale koku ve sağlık açısından bir risk faktörü bulaştırmaz.Bu ürün fiyatı ile de tam size göre 24,50 TL , hemen siz de bu ürünü almalı ve plastik saklama kaplarından bir an önce kurtulmalısınız.

Sensörlü duvar lambası – 360 derece dönebilme özelliğine sahiptir ve led’dir.

19,95 TL bu ürünümüz hem fiyat olarak çok uygun hem de farklı çeşitleriyle zevkinize göre size tercih yapma imkanı sunmaktadır.

Yukarıda bundan bir hafta önce yayınlamış olduğumuz aktüel katalogu ürünlerinden bazıları yer almaktadır.BİM 20 Kasım 2015 Aktüel Ürünler katalogu önce çıkan ürünler incelememizi tamamlamış bulunuyoruz.

#1 Bim 19 Kasım Aktüel Ürünler Katalogu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Finansbank Trendyol Kampanyası

BİM 20 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu