,

BİM 15 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 15 Temmuz – 21 Temmuz aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bim 15 Temmuz – 21 Temmuz aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Market sektöründe hizmet verip aktüel ürün kataloğu en çok takip edilen marketin BİM olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. BİM’in kendisine özel olarak firmalara ürünler imalat ettirmesi veya montaj yaptırması market sektöründe çok sayıda şubesi olmasıyla mümkün olmuştur. Ayrıca sırf kendi şubelerinde sattırmak için firmalarla anlaşma yapması neticesinde fiyat olarak neredeyse yarışılamaz hale gelmiştir. Hal böyle olunca BİM 15 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu bu haftanın marketler ve mağazalar arasında muhtemelen yine en çok takip edilen kataloğu olacak.

BİM tarafından hazırlanan 15 Temmuz 2016 fırsat ürünlerinde dikkatimizi ilk olarak ev hanımlarının ilgisini kesinlikle çekmeyecek olan kaynak makinesi çekiyor. Bu kaynak makinesine incelememizde öncelik tanımamızın en büyük nedeni fiyatının ciddi anlamda piyasada yer alan aynı kalite ürünlere göre çok düşük olarak tutulmasıdır. Yanında kaynak maskesinin dahi hediye olarak verildiği kaynak makinesi amatör ve yarı profesyonel uygulamalar için ideal özelliktedir. Tabii ki bu fiyata bir üründen seri imalat bir ürün çıkarılması beklenemez fakat bu ürünün de ev hanımlarının dikkatini çekmese de evin beylerinin dikkatini çekeceğinden eminiz. Bu nedenle Cuma günü BİM Fırsat Ürünleri olarak satışa sunulan kaynak makinesi için marketlerin açılış saatinde orada bulunmakta fayda var.

BİM kataloğunda yer alan indirimli ürünler içerisinde dikkatimizi çeken bir diğer ürün ise ahşap yer sofrası. Metal ayaklar üzerine oturan ahşap yer sofrası birçoğumuzun çocukluğunun hatırası olsa da bu tarz kullanımlar günümüzde de yeniden canlanmaya başlamıştır. Genelde ev gereçleri satan mağazalarda ve milyoncu olarak tabir edilen dükkânlarda farklı ebatlarda satışa sunulan yer sofrasının büyük ebatlarından birisi BİM’de uygun fiyata satışa sunulmuştur. Başka marketlerden, mağazalardan yer sofrasının bu ebatını 35-40 TL arasında temin edebilirken BİM aktüel broşürünün 15 Temmuz 2016 tarihinde yürürlüğe girmesiyle 24 Lira 50 Kuruşa almak mümkün olacaktır. Aktüel ürünler kataloğunda yaz aylarının vazgeçilmezi, en sık tüketilen içeceklerinden olan meyveli sodaya da Kızılay markası altında yer verilmiştir. Kızılay markasının kavunlu sodasının çok uygun fiyata verilmesinin sebepleri arasında BİM’in düşük kar marjıyla çalışmasının haricinde firmanın insanlar tarafından pek bilinmeyen kavunlu meyveli soda türünün bilinirliğini arttırma çabasıdır.

#1 Bim 15 Temmuz Aktüel Ürünler Katalogu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

BİM 1 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 22 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu