,

BİM 16 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 16 Eylül – 22 Eylül aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bim 16 Eylül – 22 Eylül aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

BİM marketler zinciri kurulduğu günlerde market sektörüne farklı bir bakış açısı getirdiği için insanımız tarafından yadırganmış olsa da günümüzde kendi özgü tarzı ve kendi şubeleri için özel olarak firmalara ürettiği ürünlerle sektöre yön verir niteliktedir. Güçlü ve yaygın mağaza ağı ve markalarla yaptığı anlaşmalara bağlı olarak elektronik ürünlerde dahi kendisine özel modeller ürettirmesi nedeniyle BİM özellikle her hafta iki defa yayınlıyor olduğu aktüel ürünler listesiyle sektöre yön vermekte ve diğer marketlerin sektörde kendisini takip etmesini sağlamaktadır.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 16 Eylül 2016 tarihli BİM aktüel ürünler kataloğunda yer alan ürünleri incelemeye başlayalım. Listeye göz attığımızda ilk olarak elektronik ürünler kategorisinde yer alan Kumtel markasına ait Kumtel Set Üstü Ocak 169 TL’den indirimli olarak aktüel ürünler kataloğunda yer almaktadır. Yeni bir moda olmasına rağmen bayanlar tarafından sıkça tercih edilen ürünler arasında yer alan Vestel marka buhar kazanlı ütü 169 TL‘den satışa sunulmuştur. Her mutfakta yemek hazırlama aşmasında sıkça yardımına ihtiyaç duyulan Vestel Blender Seti ise 95 TL’den BİM şubelerinde 16 Eylül 2016 tarihi itibariyle sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulacaktır. Chef’s markasına ait ürünlere belirli haftalarda sıkça yer verilen BİM aktüel indirimli ürünler listesinde 16 Eylül 2016 tarihi itibariyle de yer verilmiş ve sahan seti, tava seti, kızarma tenceresi, 2’li Güveç Seti, balık tavası ve Wok Tava seçenekleri sınırlı sayıda stoklarla cazip fiyatlarla BİM market şubelerinde satışa başlayacaktır.

Haftanın ikinci indirimli ürünler listesinin geçerli olacağı tarih ise 20 Eylül 2016 olarak belirlenmiştir. 20 Eylül 2016 tarihli BİM aktüel ürünler kataloğu incelendiğinde ise İlkgün markasına ait olan reçel seçeneklerinin indirimli olarak BİM raflarında satışa sunulacağı görülmektedir. Kayısı, Karadut, İncir, Ayva, Şeftali reçellerinin haricinde İlkgün markasına ait olan kızılcık ve kuşburnu marmelatı da BİM marketlerde satışa sunulacaktır. Bingöl yöresine ait olan çiçek balı 640 gramlık ambalajıyla 12,95 TL’den satışa sunulmuştur. Anavarza krem bal ise 200 gramlık ambalajıyla 13,45 TL’den satılmaktadır.

#1 Bim 16 Eylül Aktüel Ürünler Katalogu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

BİM 9 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 23 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu