,

BİM 2 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 02 Aralık – 08 Aralık aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bim 02 Aralık – 08 Aralık aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Yılın son ayının hemen başında yayınlanan 2 Aralık 2016 tarihinde geçerli olacak BİM aktüel ürünler kataloğu incelememizle karşınızdayız. Bu yazımızdaki amaç henüz BİM marketlerde dahi tanıtımı yapılmayan indirimli ürünleri, tarihlerini ve fiyatlarını size haber vererek ihtiyaçlarınızı bu doğrultuda temin ederek maddi anlamda rahatlığa kavuşmanızdır. BİM Marketler tarafından yayınlanan ve 2 Aralık 2016 tarihinde geçerli olacak indirimli ürünler listesinde kalitesini yıllardır kanıtlayan ürünler ciddi anlamda cazip fiyatlarla sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulmaktadır. BİM marketler zincirinin diğer markalara oranla ciddi anlamda uygun fiyatlı ürün satabiliyor olması şube sayısının fazla olmasına bağlı olarak markalarla yapmış olduğu özel anlaşmalardan ve düşük kar marjlı fiyat politikalarını benimsemelerinden kaynaklanmaktadır.

BİM 2 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu incelendiğinde ilk olarak göze çarpan ürünlerden bahsetmek istiyorum. Göze çarpan ürün olarak ele aldığımız ürünler öncelikle uygun fiyatlı olup, sonrasında her evde bir şekilde ihtiyaç olan ürünlerden derlediğim indirimli ürünlerdir. 2 Aralık 2016 tarihinde BİM şubelerinde sınırlı sayıda stoklarla geçerli olacak ürünler arasında Çift Kişilik Battaniye 24,90 TL’den, Vestel markasına ait Vestel 4 Bıçaklı Doğrayıcı 49,90 TL’den, farklı renk ve desen seçenekleriyle yine farklı bedenlerde olan Erkek Kışlık Gömlek 24,90 TL’den satışa sunulacaktır.

Bu ürünlerin haricinde BİM 2 Aralık 2016 indirimli ürünler listesinde Kabin Tipi Valiz 14,90 TL’den, kullanım detayları genellikle pek bilinmese de özellikle çetin kış gecelerinde büyük ihtiyaç duyacağımız ürünlerden Petek Üstü Isı Yönlendirici 18,50 TL’den, Bay Terlik 12,90 TL ve Ev İçi Örme Patik 2,50 TL’den satışa sunulacaktır.

BİM Aktüel ürünlerinden satın alabilmek için bu ürünleri takip eden büyük bir kitlenin olduğunu ve sınırlı sayıda stoklarla market şubelerinde yer aldıkları için neredeyse indirimlerin başlayacağı gün mağazaların açılış saatlerinde oralarda olmak gerekmektedir. Sınırlı sayıda stoklarla satılan ve kalitesiyle tartışmasız uygun fiyatlı ürünler arasında Rinso Matik Toz Deterjan 7 Kg 17,90 TL’den, Ace Ultra Jel Çamaşır Suyu 810g 2,95 TL’den, Yumoş Çamaşır Yumuşatıcısı 5 Litre 11,90 TL ve ek olarak Oto Cam Suyu 5 Litre 4,95 TL’den satışa sunulacaktır.

#1 Bim2 Aralık Aktüel Ürünler Katalogu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

BİM 25 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 9 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu