,

BİM 21 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 21 Ekim – 27 Ekim aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bim 21 Ekim – 27 Ekim aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

BİM geçtiğimiz aylarda başladığı haftada iki defa aktüel ürünler yayınlama alışkanlığı halen devam ettiriyor. Kısa süreli olacağını düşündüğümüz haftada iki defa indirimli ürünler listeme durumu diğer markaların da başlaması nedeniyle kullanıcı lehine olacak şekilde halen devam ettiriliyor. Önümüzdeki günlerde BİM şubelerinde geçerli olacak ve geçtiğimiz günlerde yayınlanan aktüel kampanyalı ürünler BİM listeleri 21 Ekim 2016 tarihinde geçerli olacaktır. Yazımızda 21 Ekim 2016 BİM Aktüel ürünler kataloğunda yer alan ürünleri incelemeye başlıyoruz.

Listede ilk olarak dikkatimizi çeken ürün Vestel markasına ait olan Vestel Buharlı Ütü adıyla 69 TL’den BİM şubelerinde satışa sunulan üründür. Bunun haricinde genellikle her evde bulunabildiğini söyleyebileceğimiz ürünler arasında yer alan Fakir markasına ait Fakir Dijital Cam Baskül ise 29,50 TL’den 21 Ekim 2016 tarihi itibariyle BİM şubelerinde kampanyalı ürünler kategorisinde satışa sunulacaktır. Özellikle yeni evlenecek olan genç bayanların çeyiz hazırlıklarının devam ettiği süreçte BİM tarafından yayınlanan indirimli ürünler listesinde yer alabilecek çeyizde yer alabilecek ürünlerin iyi takip edilmesi gerekmektedir. Maddi anlamda külfetli geçecek olan bir süreç bu sayede daha kaliteli ürünlerin daha ekonomik satın alınmasıyla biraz olsun rahat geçecektir. Bahsettiğimiz tarzda çeyize koyulabilecek ürünler arasında 21 Ekim 2016 BİM Kampanyalı ürünler kataloğunda casilda markasına ait çift kişilik nevresim takımı 42,50 TL’den 4 katlı metal raf 19,90 TL’den, Chef’s Mini Çelik çaydanlık 27,50 TL’den ve yine kalitesiyle tartışmasız ön planda olan Chef’s markasına ait Chef’s 2’li Tava Seti 22,50 TL’den satışa sunulacaktır.

BİM tarafından yayınlanan ve haftanın ikinci indirimli aktüel ürün listesi olarak tanıtılan kampanyalı ürünler ise 25 Ekim 2016 tarihinde BİM şubelerinde satışa sunulacaktır. BİM tarafından hazırlanan BİM 25 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğunda yer alan ürünleri incelemeye başladığımızda genellikle kuruyemiş ürünlerinin listede hakim olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Yıllardır BİM şubelerinde satışa sunulan Sinbat markasına ait kuru yemişler daha ekonomik fiyatlarla 25 Ekim 2016 tarihinde BİM market şubelerinde satışa sunulacaktır.

#1 Bim 21 Ekim Aktüel Ürünler Katalogu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

BİM 14 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 28 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu