,

BİM 25 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 25 Aralık – 31 Aralık aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bim 25 Aralık – 31 Aralık aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

BİM 25 Aralık Aktüel Katalogu yayınlandı. Bu katalog gerçekten çok iyi bir televizyon ve çok uygun bir fiyat ile dikkatimizi çekiyor. Öne çıkan ürünleri sizler için paylaşmaya hemen başlıyoruz.

BİM 25 Aralık Cuma Aktüel Katalogu Öne Çıkanlar;

VESTEL TVİSİON 40TE8000 3D SMART LED TV – Fiyat: 999 TL

Yukarıda marka ve modeli belirtilen , VESTEL tarafından yerli imalat olan bu televizyon gerçekten hem çok uygun fiyata hem de teknik özellikleri bakımından gayet iyidir.Eğer evinizde halen tüplü televizyon kullanıyor ve de gerekli bütçeyi artık sağladığınıza inanıyorsanız , bu televizyon size ilaç gibi gelecektir.BİM zaten VESTEL markası ile yaptığı anlaşmayı tahmin edebiliyorsunuz.Bu anlaşmayı tahmin etmek için tek yapmanız gereken ayda bir kez VESTEL teknoloji ürünlerinin mağazalarda yer alması ve BİM Aktüel Katalog’unda bunlara yer veriyor olmamızdır.

Ürün garantili ve orijinal faturasıyla sizlere teslim edilecektir.Televizyon hakkında yapılan internet üzerinde ön araştırmamıza göre oldukça iyi ve performans alabileceğiniz bir ürün olduğunu tespit ettik.

Katı Meyve Sıkacağı – Marka: Chefmaxx Fiyat: 115 TL

Bu katalog’da indirimlerin ardı arkası kesilmeyeceğe benziyor.Bu katı meyve sıkacağı ürünü 2 hafta önce gelen ve hızla tükenen üründen  çok daha kalitelidir.Ürün marka olarak pek duyulmamış bir marka olmasına karşın , fiyat ve kullanım kolaylığı ile sizi cezp edeceğini düşünüyoruz.

Eğer siz de çocuklarınıza içinde ne olduğu belirsiz meyve suyu almak yerine , evinizde taze meyvelerinden veya sebzelerinizden sağlıklı içecekler yapabilirsiniz.Sadece bununla kalmayıp yemeklerinizi yaparken bu ürün sizlerin işini oldukça kolaylaştıracaktır.

Çay Makinesi – Marka: Goldmaster Fiyat: 89,50 TL

GOLDMASTER markasını her ne kadar televizyon ve uydu gibi ürünlerde tanınmış bir marka olsa da, bu ürününde piyasada oldukça fazla satıldığını bilmenizi isteriz.Günümüz teknolojisinde her ne kadar çay yapmak çok basitte olsa geliştikçe bu işlere de teknolojik çözümler sunulmakta ve uygulanılmaktadır.Durum böyle olunca BİM gibi büyük firmalar bu tarz firmalar ile anlaşıp çok uygun fiyatlara mağazalarında bu ürünleri satışa çıkarmaktan çekinmemektedirler.

Ürünümüz fiyat olarak diğer mağazalara göre oldukça uygundur , eğer ihtiyacınız var ise almanızı tavsiye ederiz.

Saat – Marka: Reebok – Fiyat:59,90 TL

Her ne kadar piyasada tanınmış bir marka olmasa da eğer gerçekten saatlere meraklı biriyseniz illa ismini duymuşsunuzdur.Saat almayı düşünen kişilerin bu ürünü mağazalarda kısa sürede tükeneceği kanaatindeyiz.

Yukarıda sizler için BİM 25 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Katalogu öne çıkanları paylaştık.Biraz da sizler diğer sayfalarda denk geldiğimiz çocuk ürünleri hakkında detay verip incelememizi noktalayacağız.

Plastik Hayvanlar – Fiyat: 22,50 TL

40 Parçadan oluşan bu güzel hayvan figürlerinin olduğu oyuncağa Cuma günü BİM mağazalarında bulabileceksiniz.

Oyuncak Mutfak Seti – Fiyat: 39,90 TL

Kız çocuklarınızın çok seveceği eğer BİM markete götürdüğünüzde “ Anneciğim lütfen alalım “ diyecekleri güzel bir ürün.

#1 Bim 25 Aralık Aktüel Ürünler Katalogu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

BİM 18 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Katalogu

BİM 1 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu