,

BİM 25 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 25 Kasım – 01 Aralık aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bim 25 Kasım – 01 Aralık aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

BİM haftalık olarak çok iyi indirimler yapan aktüel ürünler kataloğunun önümüzdeki hafta geçerli olacak listesini hazırlamıştır. BİM marketlerin kampanyalı ürünlerinin sıkı bir takipçi kitlesi olduğunu bildiğimiz için Kasım ayının son indirimli ürünler listesine sayfamızda yer vermek istedik. Henüz marketlerde tanıtımı yapılmayan BİM 25 Kasım 2016 Aktüel Ürünler listesinin sayfamızda yer almasının en önemli sebebi indirime girecek ürünler hakkında önceden insanların bilgi sahibi olup vakitleri varsa ürün teminlerini kampanya süresinde gerçekleştirip kaliteli ürünleri çok uygun fiyatlara satın alabilmelerini sağlamaktır.

BİM marketlerde geçerli olacak Kasım ayının son aktüel indirimli ürünler listesi incelendiğinde ilk olarak Vestel markasına ait olan Vestel Izgara ve Tost Makinesi 89,50 TL satış fiyatıyla dikkatimizi çekiyor. Aktüel ürünler listesinde ayrıca bu hafta Paşabahçe markasının ürünlerine geniş bir yer ayrılmıştır. Paşabahçe Çayımın Demi 8 Parça Çay Seti 12,50 TL’den, Paşabahçe Ahşap Kapaklı Kavanoz Seti 19,90 TL’den 25 Kasım 2016 tarihi itibariyle stoklarla sınırlı olarak BİM market şubelerinde satışa sunulacaktır. BİM Marketlerde önümüzdeki günlerde geçerli olacak indirimli ürünler listesinde Paşabahçe ürünlerinden sıkça ev ziyaretlerinde hediye olarak götürülen Borcam ürünleri de yer almaktadır. Hediyelik olarak bayanlar tarafından sık tercih edilen kaliteli ve ekonomik ürünler arasında Paşabahçe Borcam Kapaklı Tencere 14,90 TL’den, Paşabahçe Borcam Fırın Dikdörtgen Tepsi 14,90 TL ve son olarak Paşabahçe Borcam Yuvarlak Fırın Tepsisi 12,90 TL’den satışa sunulacaktır.

25 Kasım 2016 tarihli BİM indirimli ürünler listesinde ayrıca kış aylarının özellikle ilk dönemlerinde sık tercih edilebilecek Çocuk Polar Takımı 19,90 TL’den, Unisex Termal İçlik Takım 27,90 TL’den ve Termal Mest 24,90 TL’den satışa sunulacaktır. Haftada iki defa aktüel ürünler listesi sunan BİM marketlerin ikinci indirimli ürünler listesi ise BİM 29 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu olarak adlandırılmıştır. BİM Marketlerde 29 Kasım 2016 tarihi itibariyle geçerli olacak aktüel ürünler listesi incelendiğinde Ala Çiftçi markasına ait ürünler dikkatimizi çekiyor. Bu ürünlerin her evde tüketilen tarzda olmasının yanında ekonomikliği de tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Ala Çiftçi Kırmızı Fasulye 500g 4,95 TL’den, Ala Çiftçi Bombay Fasulye 500g 6,45 TL’den ve Ala Çiftçi Risotto Pirinç 500g 6,45 TL’den 29 Kasım 2016 indirimli aktüel ürünler kataloğunda yer alacaktır.

#1 Bim 25 Kasım Aktüel Ürünler Katalogu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

BİM 18 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Katalogu

BİM 2 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu