,

BİM 30 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 30 Aralık – 05 Ocak aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bim 30 Aralık – 05 Ocak aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Aktüel ürünler kataloglarının ekonomik olarak ürünlerin satışına imkân tanıması market ihtiyaçlarında ailelerin ciddi anlamda maddi avantaj sağlamalarına neden olmaktadır. Bu nedenle özellikle büyük marketler tarafından hazırlanan indirimli ürünlerin yer aldığı kataloglar büyük bir takipçi kitlesine sahiptir. Ekonomik olarak ferah seviyede olan aileler dahi haftalık olarak bu kampanyaları takip edebilmektedir. Ekonomik olarak durumunuzun iyi olması kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlara almanın zevkini yaşayamayacağınız anlamına gelmemektedir. Haftalık olarak aktüel ürünler geleneğini ilk olarak BİM marketler çıkarmış olup artan rekabet ortamı nedeniyle haftada iki defa yayınlayarak devam etmektedir. İlk olan BİM marketleri diğer markalar takip etseler de şüphesiz en çok takip edilen aktüel kampanyalar listesi hala BİM tarafından hazırlanmaktadır. Gerek ürün çeşitliliği, gerek ürün kalitesi ve gerekse ürünlerin ciddi indirimli fiyatlarla satılması onun pazarda lider konumda olmasını sağlamaktadır.

Önümüzdeki günlerde geçerli olacak BİM tarafından hazırlanan aktüel ürünler kataloğu BİM 30 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu olarak adlandırılmıştır. Biz de bu yazımızda henüz tarihlerin çok erken olması ve müşterilerin kafasında karışıklık yaratılmaması adına duyurulmayan listeyi inceleyerek ürünler hakkında erkenden bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. 30 Aralık 2016 tarihinde geçerli olacak BİM indirimli kampanyalı ürünler listesinde Tefal Buhar Kazanlı Ütü 269 TL’den, Bonera Derin Tencere 79,50 TL’den, Bonera 3’lü Omlet Set 39,90 TL’den ve Düdüklü Tencere 5 Litre 65 TL’den satışa sunulacaktır. BİM 30 Aralık 2016 indirimli ürünler listesinde ayrıca Bonera B-Silver Serisi Derin Tencere 34,75 TL’den, Büyük Bedeb Triko Yelek 12,50 TL’den, Canlı Bitki 9,90 TL’den ve son olarak kış aylarında büyük ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alan Unisex Termal İçlik 14,90 TL’den satışa sunulacaktır.

Önümüzdeki haftaların ikinci aktüel ürünler listesi ise BİM 3 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu olarak adlandırılmıştır. BİM şubelerinde 3 Ocak 2017 tarihinde geçerli olacak indirimli aktüel ürünler listesinde Comfort Family Bayan Ribana Atlet / 2’li Slip 4,95 TL’den, Fantasia Bayan Toparlayıcı Atlet / Bato 5,95 TL’den, Saks Dizaltı İnce Çorap 1,95 TL’den ve Saks İnce Külotlu Çorap 2,95 TL’den satışa sunulacaktır. Ayrıca yeni yılın hemen ilk günlerinde geçerli olacak BİM 3 Ocak 2017 tarihli indirim listesinde Comfort Family 2’li Diz Altı Penye Çocuk Çorap 3,45 TL’den, Çocuk Çorap 1,95 TL’den, Comfort Family Bayan Likralı Penye Tayt Uzun / Kısa 6,95 TL’den ve Fantasia Erkek Seamless Boxer 4,95 TL’den satışa sunulacaktır.

#1 Bim 30 Aralık Aktüel Ürünler Katalogu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

BİM 23 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 6 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu