,

BİM 30 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 30 Ekim – 5 Kasım aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bim 30 Ekim – 5 Kasım aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

BİM marketler zinciri olarak gеrçеktеn sürеkli kamрanyalar yapmakta vе Ekim ayının sonuna geldiğimiz bu dönem de çok güzеl bіr katalоg yаyınlаdı.30 Ekim 2015 уeni aktüel katalogu hakkındaki detаylаr aşağıdaki gіbіdіr.

Önе çıkan ürünleri аşаğıdа ѕizler için detaуlı bir şеkildе inceledik ;

Buharlı Ütü – Marka : Homemaxx

Ürün her ne kadar yabancı bir markaya ait olsa da gerçekten 35 TL fiyatı ile BİM tarafından kısaca tükeneceğini düşünüyoruz.Ürünü almak için gerçekten erken şekilde BİM mağazalarına gitmeniz gerekecek.Ürün kalitesi tartışılabilir belki ama dayanıklı  olması sebebiyle talep göreceğini düşünüyoruz.

Çift Kişilik Çift Taraflı Nevresim Takımı – Marka : Casilda

Bu ürün ise gerçekten 37,50 TL fiyatı ile dikkat çekiyor.Marka bilindik bir marka eğer gidip başka bir mağazadan aynı ürünü veya benzer bir ürünü almaya kalksanız 50 TL den başlayan ve yukarı doğru seyreden fiyatlarla almanız mümkün kılınıyor.O yüzden bu ürününde kısa sürede tükeneceği aşikâr.

Saç Şekillendirici Set – Heifer

Saç şekillendirmek her erkeğin doğasında var.Özellikle gençlerin bu ürüne ilgi duyacağını bilen BİM bu ürün de ciddi bir indirime giderek 59,90 TL satışa sunmuştur.Fiyat bazı kişilere fazla gelebilir fakat ürün set halinde satıldığı için gayet uygundur.

Kek Kalıbı 12 Parça – Marka : Muffin

Kek yaparken her bayan şekillendirmek ve kekinin güzel gözükmesini istemektedir.Bu ürün ev hanımları ve kek yapmayı seven herkes için sadece 22,50 TL BİM markette satışa sunulmuştur.

Mini Çaydanlık – Marka : Görgel

Çay tiryakisi olanlar için ve evlerinde sıkça çay yapanlar için bu ürün kaçırılmaz.27,50 TL özel fiyatı ile hem pratik hem de küçük olması işlevselliğini arttırmış ve kullanımını oldukça kolaylaştırmıştır.Bu ürünü de 30 Ekim 2015 BİM Aktüel Ürünler arasında bulabileceksiniz.

Tava seti – Marka : Chef’s

Tava gerçekten BİM ürünleri arasında en çok satılan ürünlerden.Hal böyle olunca talep artıyor ve sürekli kampanyalar yapılmak zorunda kalıyorlar.22,50 TL olarak 30 Ekim tarihinde yerini alacak olan bu ürün fiyatı ile cazip olsa da markasıyla biraz müşterileri hüsrana uğratmaktadır.

Dijital Baskül – Marka : Heifer

Son zamanlarda spora oldukça büyük bir talep olduğunu herkes tarafından bilinmekte , durum böyle olunca BİM mağazası diyet yapan kişiler veya ciddi bir şekilde sporla uğraşan kişilerin kilolarını düzenli ve doğru şekilde takip edebilmeleri için 25 TL dijital tartıyı kataloga eklemiştir.Fiyatı kadar markası da gayet iyi olan bu ürün kısa sürede tükeneceğini düşünüyoruz.

30 Ekim 2015 BİM market katalogunda sizler için belirlediğimiz ürünler ve BİM tarafından öne çıkan ürünleri yukarıda sizler için detaylı incelemeye çalıştık.Tüm ürünlere ulaşmak için görselde yer almakta olan resimler arasında gezebilir , hoşunuza giden ürünleri 30 Ekim tarihinde tüm BİM mağazalarından alabilirsiniz.

#1 BİM 30 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Katalogu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

BİM 19 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 6 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu