,

BİM 5 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 5 Mayıs aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bim 5 Mayıs aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

BİM Market Cuma fırsat kategorisinde yer alan kampanyalar her gelir grubundan insanın ilgisini çekmekte ve ekonomik fiyatlarla ürün satın alabilmek için indirimlerin başlangıç tarihinden itibaren marketlerde büyük yoğunluklar yaşanmaktadır. Her hafta güncellenen indirim listeleri detaylarını paylaştığımız yazılarımızda bu hafta yer vereceğimiz içerik BİM 5 Mayıs 2017 indirimleri olarak adlandırılmaktadır. Sayfamızda detaylarını paylaşacağımız fırsat listesinde ürün çeşitliliğinin geçtiğimiz haftalara kıyasla zayıf olduğunu söyleyebiliriz. Ürün çeşitliliği bakımından liste yetersiz olsa da indirim oranları bakımından diğer marketlerle kıyaslandığında cazip fırsatlar sunuyor olduklarını söyleyebiliriz. Liste içeriğinde BİM market kendi öz markaları kadar market genelinde yer alan ulusal anlamda tanınmış markalara da yer verilmiştir. İndirim katalogları radyo ve televizyon reklamları aracılığıyla da daha geniş bir kitleye ulaştırılmaya çalışılmaktadır.

İndirim fırsatları kategorisinde yer alan BİM 5 Mayıs 2017 insert fırsatlarını incelemeye başlamadan hemen önce fiyatlarıyla ve kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken ürünler arasında Mangal, Büyük Boy Valiz, 3 Katlı Çamaşır Kurutmalık, Koltuk Örtüsü Takımı ve Bambu Kesme ve Sunum Tahta Seti gibi ürünler yer almaktadır. Liste içeriğini incelemeye başladığımızda Büyük Boy Valiz 139,90 TL’den, 3 Katlı Çamaşır Kurutmalık 75 TL’den, Mangal 34,90 TL’den ve Bambu Kesme Tahtası 11,50 TL’den stoklarla sınırlı olacak şekilde BİM Market şubelerinde müşterilerin beğenisine sunulacaktır.

Yazımızın başında bahsettiğimiz gibi BİM 5 Mayıs 2017 içerikleri zayıf olsa da incelemeye devam ettiğimizde 2 Gözlü Çekmece 10,90 TL’den, Silikon Kek Kalıpları 14,90 TL’den, Koltuk Örtüsü Takımı 99 TL’den ve 3 Basamaklı Merdiven 35 TL’den sınırlı sürelerde BİM Market raflarında yer alacaktır. BİM’de bu haftasorusunun cevabını aradığımız yazılarımızda BİM Aktüel Ürün kategorisinde son olarak Bambu Kesme ve Sunum Tahta Seti 24,90 TL’den, Çok Amaçlı Büyük Kutu 11,90 TL’den, Çekmece Düzenleyici 6,90 TL’den ve Abaküslü Yazı Tahtası 14,90 TL’den yeni ev kuracak bireylerin ihtiyaçları olan ürünler indirimli olarak satışta olacaktır. Ürünler stoklarda az bulunacağından alınması konusunda aceleci olmanız gerektiğini hatırlatmamız gerekiyor.

#1 Bim 5 Mayıs Aktüel Ürünler Katalogu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

BİM 28 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 12 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu