,

CardFinans’tan Kiğılı’da %50’ye varan indirim ve 7 taksit!

Kiğılı Mağazaların’dan 31 Mayıs 2017 tarihine kadar özel ürünlerde yapılacak alışverişlerde %50’ye kadar indirim! Hem de CardFinans’a özel 7 taksit fırsatıyla güzel alışverişler.

CardFinans'tan Kiğılı'da 'ye varan indirim ve 7 taksit!
CardFinans'tan Kiğılı'da 'ye varan indirim ve 7 taksit!
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kiğılı Mağazaların’dan 31 Mayıs 2017 tarihine kadar özel ürünlerde yapılacak alışverişlerde %50’ye kadar indirim! Hem de CardFinans’a özel 7 taksit fırsatıyla güzel alışverişler.

Kiğılı mağazalarında promosyon, deri grubu ve aksesuar hariç ürünlerde geçerlidir.

Kampanyalara tüm QNB Finansbank bireysel ve ticari banka ve kredi kartları dahildir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde indirimli tutar üzerinden iade yapılacaktır.

Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme; bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve hediye ürün bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Kiğılı’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Abdullah Kiğılı mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Kiğılı’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Kiğılı’nın 0850 250 19 38 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Doğalgaz Faturası Ödemelerine Ücretsiz 3 taksit Sırsatı

Doğalgaz Faturası Ödemelerine Ücretsiz 3 taksit Fırsatı

Finansbank Trendyol Kampanyası