,

Doğalgaz Faturası Ödemelerine Ücretsiz 3 taksit Fırsatı

Bonus Garanti kredi kartları ile IGDAS veznelerden vede www.igdas.istanbul sitesine girerek gerçekleştireceğiniz doğalgaz faturası ödemelerinde ücretsiz vede 3 taksit kampanyasından yararlana bilir doğalgaz faturalarınızı çok rahatça ödeyebileceksiniz.

Doğalgaz Faturası Ödemelerine Ücretsiz 3 taksit Sırsatı
Doğalgaz Faturası Ödemelerine Ücretsiz 3 taksit Sırsatı
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bonus Garanti kredi kartları ile IGDAS veznelerden vede www.igdas.istanbul sitesine girerek gerçekleştireceğiniz doğalgaz faturası ödemelerinde ücretsiz vede 3 taksit kampanyasından yararlana bilir doğalgaz faturalarınızı çok rahatça ödeyebileceksiniz. Doğalgaz fatura taksit kampanyası 31 Mayıs 2017 tarihine kadar süresi vardır. Kampanyadan yararlanmak çok kolay İlk harcamadan önce “GAZ” yazıp 3340’a SMS gönderip veya BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL”ın tıklayabilirsiniz. Kampanyaya katılmadan önce yapılan doğalgaz ödemeleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card’lar, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business veya Easy kartlarınız ile dahil olabilirsiniz. Kampanya, American Express Card’lar ve American Express Business’lar için sadece İgdaş veznelerinde geçerlidir, www.igdas.istanbul sitesinden yapılacak ödemelerde geçerli değildir.

NASIL KAZANIRIM?

IGDAS veznelerinden ve www.igdas.istanbul sitesinden gerçekleştirilen Doğalgaz faturası ödemeleri 3 taksite bölünecektir

 

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ödeme yapmadan önce katılım sağlamaları gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılmadan önce yapılan doğalgaz ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card’lar, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business ve Easy’ler dahildir.
 • Kampanya, American Express Card’lar ve American Express Business’lar için sadece İgdaş veznelerinde geçerlidir, www.igdas.istanbul sitesinden yapılacak ödemelerde geçerli değildir.
 • Kampanya katılım SMS’lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taksitlendirme işlemi kısa mesaj gönderildikten bir gün sonra gerçekleşecektir.
 • İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise taksitlendirme yapılamayacaktır.
 • Kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus, ABank Bonus, Fibabanka Bonus ve ING Bonus sahipleri dahildir. Kampanyaya katılmak için Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, ABank Bonus sahipleri 4055’e “GAZ” yazarak SMS göndermelidir. Kampanyaya katılmak için ING Bonus sahipleri 2205’e “BOL GAZ” yazarak SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Garanti Bankası’nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri ilk harcamadan önce “EVET GAZ” yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesi ile 3340’a SMS göndermeleri veya BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL”ı tıklamaları gerekmektedir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin kampanya katılım iptalleri için “IPTAL GAZ” yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri ilk harcamadan önce “EVET GAZ” yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesi ile 3340’a SMS göndermeleri veya BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL”ı tıklamaları gerekmektedir.

 

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce “GAZ” yazıp 3340’a SMS gönderilmeli veya BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL”ı tıklanması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Ekim 2016 – 31 Mayıs 2017

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Akbank Serbest Hesap ile %13 Faiz İmkanı

CardFinans'tan Kiğılı'da 'ye varan indirim ve 7 taksit!

CardFinans’tan Kiğılı’da %50’ye varan indirim ve 7 taksit!