,

HAKMAR 1 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 1 Aralık – 7 Aralık aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hakmar 1 Aralık – 7 Aralık aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

BİM, A101 ve ŞOK marketlerden sonra en çok aktüel ürünleri takip edilen marka şüphesiz HAKMAR marketlerdir. HAKMAR marketler tarafından hazırlanan aktüel ürünler listesi hakkında yorum yapmamız gerekirse bu markanın en az bahsettiğimiz diğer markalar kadar başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Bunun nedeni ŞOK, A101 ve BİM gibi markaların arkalarındaki güçlü şubeleşmeyi ürünlerin kalitesi ve satış rakamı konusunda aktif bir şekilde kullanabiliyor olmaları, HAKMAR marketlerin ise bu markalar kadar şubeleşmiş olmamasına rağmen en az onlar kadar müşteri dostu, iyi kalitede ürünleri maliyetine yakın bir satış politikasıyla satabiliyor olmasıdır.

Bu yazımızda henüz taze belirlenen aktüel indirimli ürünler listesinin HAKMAR versiyonunu inceleyeceğiz. Bahsedeceğimiz ürünlerin HAKMAR şubelerinde henüz belirtilmemiş olduğunu da söylemeden geçmeyelim. HAKMAR şubelerinde önümüzdeki günlerde geçerli olacak aktüel ürünler listesini sayfamızda detaylı bir şekilde şimdiden inceliyor olmamızın en önemli sebebi ihtiyacınız olan ürünleri burada bulmanız durumunda vaktiniz varsa diğer markalardan pahalı almanız yerine bekleyerek HAKMAR indirimli ürünler listesinden temin ederek ekonomik açıdan kendinizi biraz daha rahat hissedebilmenizdir.

HAKMAR 1 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Katalogu listesi incelendiğinde göze çarpan ürünler arasında Papilla Sote Tavası 19,95 TL’den, Semaver Çaycı 129,90 TL‘den, Güral Porselen Kase 3,95 TL’den ve Titiz Saklama Kabı 1000ml 2,95 TL’den satışa sunulacaktır. HAKMAR şubelerinde 1 Aralık 2016 tarihiyle geçerli olacak indirimli ürünler listesi incelenmeye devam ettiğinde Titiz Saklama Kabı 2000ml 4,95 TL’den, kış aylarının geldiği günümüzde peteklere takılmasının buharlaşma ve sirkülasyon açısından önemli olduğu Titiz Limonluk – Kalorifer Suluk 2,90 TL’den, Yağlık Sirkelik 9,95 TL ve bayanlar tarafından sık tercih edilen ürünler arasında yer alan Aprilla 5010 Saç Kesme – Bakım Seti 29,90 TL‘den satışa sunulacaktır.

HAKMAR tarafından 1 Aralık 2016 tarihi için hazırlanan kampanyalı ürünler listesinde her yaştan, her cinsiyetten insanın ihtiyacı olan ürünlere yer verilmeye çalışılmıştır. Bu ürünler arasında özellikle çalışan bayanlar için büyük kolaylık sağlayan Evman Dana Kıymalı Bohça Mantı 350g 3,50 TL’den, Evman Dana Kıymalı Muska Mantı 400g 8,50 TL’den, Evman Kova Kesme Makarna 750g 8,50 TL ve Evman Patatesli Hıngel Mantı 400g 4,50 TL’den satışa sunulacaktır.

#1 Hakmar 1 Aralık Aktüel Ürünler Katalogu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

HAKMAR 24 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

HAKMAR 8 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu