,

HAKMAR 19 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 19 Ocak – 25 Ocak aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hakmar 19 Ocak – 25 Ocak aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Yaklaşık olarak 1 yılkı aşkın süredir düzenlemiş olduğu aktüel kampanyalar listelerini incelediğimiz HAKMAR marketlerin kalite ve fiyat anlamında piyasada yer alan birçok markaya göre daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerin giyim, gıda, zücaciye, ev eşyası gibi ihtiyaçlarınızı hem kaliteli hem de ekonomik olarak gidermeniz amacıyla çıktığımız bu yolda Toptan Fiyatına Perakende anlayışıyla devam ettiği ve bunu sadece sözde değil icraat olarak da gerçekleştirdiği sürece HAKMAR tarafından hazırlanan kampanyalı ürünler incelemesini her hafta düzenli olarak gerçekleştireceğiz. 2016 yılında şube olarak çok fazla atılım yapmamasına rağmen kısıtlı şartlarda da olsa birçok kesime indirimli ürünler ile hitap etmeye gayret gösteren HAKMAR şuana kadar incelediğimiz kadarıyla bu gayretini 2017 yılında da devam ettireceğe benziyor.

Yakın zamanda HAKMAR şubelerinde geçerli olacak ve henüz kendi marketlerinde dahi duyurusu yapılmayan aktüel ürünler listesi HAKMAR 19 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu olarak adlandırılmıştır. Bu yazımızda listede yer alan fırsat ürünleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Listeyi incelemeye başladığımızda Bakır Sahan 14,50 TL’den, Mehtap Sığ Granit Tencere 24,90 TL’den, Paçi Cam Demlik 5,50 TL’den ve her evde ihtiyaç ürünleri arasında yer alan Luminarc Cam Mikser Kabı 9,95 TL’den satışa sunulacağını görüyoruz. Ayrıca kampanyalı ürünler incelemesine devam ettiğimizde Şeffaf Badya 4’lü 4,95 TL‘den, Organizer Raf 5,95 TL‘den, Flora Çöp Kovası 6,95 TL‘den ve İpekçe Kutu Bebek Battaniye 19,95 TL‘den satışa sunulduğunu görüyoruz.

Geçtiğimiz hafta HAKMAR tarafından düzenlenen kampanya düşünüldüğünde ürün çeşidinin az olduğunu görsek de önümüzdeki hafta geçerli olacak indirimli aktüel ürünler listesinde bunun telafi edileceğini düşünüyoruz. 19 Ocak 2017 tarihinde HAKMAR şubelerinde geçerli olacak fırsat ürünleri incelemesine devam ettiğimizde Çocuk Bot 17,95 TL‘den, Siperli Bere 7,95 TL‘den, Müjde Külotlu Çorap 2,95 TL‘den ve Oyuncak Bonnie Bebek 12,95 TL‘den satışa sunulacaktır. Listede ayrıca çocuklar da unutulmamış. Ebeveynlerin ekonomik fiyatlara kaliteli ürünlerle çocuklarını sevindirebilmeleri için Ahşap Denge Oyunu 14,95 TL‘den, Oyuncak Sürtmeli Kepçe Seti 12,95 TL‘den, Oyuncak Polis Özel Tim 16,95 TL‘den ve çocukların okuma alışkanlıklarını kazandırabilmek amacıyla Kitap Çeşitleri 3,95 TL‘den satışa sunulacaktır.

#1 Hakmar 19 Ocak Aktüel Ürünler Katalogu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

HAKMAR 12 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

HAKMAR 26 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Katalogu