,

HAKMAR 26 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

Hakmar 26 Ocak – 1 Şubat aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hakmar 26 Ocak – 1 Şubat aktüеl ürün kataloğunda her bütçeye uуgun fiyatları ve fırsatlar ilе sizlеri bekliyоruz.

HAKMAR her ne kadar klasik bir slogan olan Toptan Fiyatına Perakende anlayışıyla müşterilerin karşısına çıkıyor olsa da 2016 yılında yer verdiğimiz aktüel ürünler incelemelerinde bu sloganın hakkını gerçekten veren ender marketler arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Kaliteli ürünleri düşük kar marjlarıyla satması nedeniyle 2017 yılında da fiyat politikasında herhangi bir değişikliğe gitmezse kampanyalı ürünler listelerinde yer alan fırsat ürünlerini haftalık olarak incelemeye ve siz değerli ziyaretçilerimize ekonomik fiyatlarla kaliteli ürünler aldırmaya devam edeceğiz. HAKMAR tarafından henüz şubelerinde dahi duyurulmayan aktüel ürünler listesi HAKMAR 26 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu olarak adlandırılmakta ve bu yazımızda ilgili fırsat ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

HAKMAR yetkilileri tarafından düzenlenen kampanyada bir hafta boyunca geçerli olacak listede Paşabahçe 12 Parça Çay Seti 8,90 TL‘den, Kiwi Çubuk Blender 29,95 TL‘den, Galon Yağdanlık 4,95 TL‘den ve Metal Kutu 2,95 TL‘den satışa sunulacaktır. HAKMAR kampanyalı ürünler listesi incelememize devam ettiğimizde Klasik Ahşap Gemi 9,95 TL‘den, Oyuncak Çıngırak Seti 5’li 9,95 TL’den, Brillant Saçaklı Halı 80x300cm 59,95 TL‘den ve Flora Home Collection Klozet Takımı 2’li 29,95 TL‘den satışa sunulacaktır. Bu tarz fırsat ürünlerinin yer aldığı ve marketler tarafından genellikle haftada bir kez düzenlenen sınırlı stoklardaki ürünler yer aldığı aktüel ürünler listelerinde alım yapmak için hızlı hareket etmek gerekmektedir. Uygun fiyatla satılan ürünlerin çok tercih edilen modelleri, desenleri veya bedenleri kısa sürede tükenebilmektedir.

26 Ocak 2017 tarihinde HAKMAR tarafından gerçekleştirilecek kasadaki fiyatlara yansıtılacak indirimleri incelemeye devam ettiğimizde Mama Sandalyesi Masalı Set 69,90 TL‘den, Luminarc Servis Tabağı Çeşitleri 9,95 TL‘den, Plastik Ürün Çeşitleri 5 TL‘den ve Saklama Kabı Çeşitleri 3,90 TL‘den satışa sunulacaktır. Listede ayrıca her evde mutlaka ihtiyaç olmasa da uygun fiyatlı olması nedeniyle bahsetmek istediğimiz Oyuncak Beşikli Bebek 9,95 TL‘den, Mantar Dart 8,95 TL‘den, Oyuncak Kırılmaz Araçlar 3,50 TL‘den ve Brillant Saçaklı Halı 130x190cm 59,95 TL‘den satılmaktadır. HAKMAR aktüel ürünler kataloğu incelemesiyle önümüzdeki hafta market tarafından liste duyurulur duyulmaz tekrar karşınızda olacağız.

#1 Hakmar 26 Ocak Aktüel Ürünler Katalogu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

HAKMAR 19 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

HAKMAR 2 Şubat 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu